Pojízdná reklama na LED obrazovkách

Tento pojízdný billboard umístěný na vozidle Ford Tranzit přináší revoluční způsob, jak dostat Váš výrobek či službu do podvědomí zákazníků.

Nepřehlédnutelný obraz i zvuk

Představte si, že jedete několik hodin po dálnici. Všechny reklamy na billboardech Vám začnou splývat v jednu a jen hrstka klasických billboardů dokáže opravdu zaujmout. Co však přesvědčivě zaujme, je mobilní reklama na LED obrazovce na našem vozidle.

Na LED obrazovce našeho pojízdného billboardu lze přehrát téměř všechny známé formáty videa (.wmv, .avi, atd.). Spolu s velmi kvalitními reproduktory, které zajistí čistý zvuk Vašeho spotu, tato pojízdná reklama zaujme téměř každého, kdo ji spatří. Jelikož celková plocha oboustranné LED obrazovky zaujímá bezmála 14m2, je náš pojízdný billboard takřka nepřehlédnutelný.

Pojízdná LED obrazovka přesně pro vás

Mobilní reklamu máte pod kontrolou

Další výhodou tohoto způsobu prezentace je, že si sami určíte trasu, kterou vozidlo pojede. V reálném čase pak máte přehled o pozici vozidla a vše můžete sledovat pomocí online kamery.

Buďte vidět tam, kde se Vám zlíbí

Reklama na pojízdné velkoplošné obrazovce má široké spektrum využití – např. jako doplněk k prezentaci Vaší společnosti na kulturní akci či veletrhu nebo přímo před sídlem či pobočkou Vaší společnosti. Dále můžete zaujmout potencionální klienty na frekventovaných místech nebo komunikacích s hustým provozem, kde se dostane do zorného pole téměř všech projíždějících řidičů.

Vhodným naplánováním trasy vozidla může Vaše reklama zaujmout za jeden den několik tisíc, ne-li desetitisíc potenciálních zákazníků.

Trumfněte svoji konkurenci

Dojem, který bude mít zákazník z Vaší reklamy na našem vozidle, v něm vydrží mnohem déle, než po zhlédnutí klasického statického billboardu. Tento způsob reklamy je teprve v začátcích a ti, kdo ho využijí jako první, budou sklízet ovoce nejvíce. Buďte o krok dál před Vaší konkurencí a získejte nové zákazníky tímto jedinečným způsobem. Čím dřív tak učiníte, tím větší náskok budete mít.

Technické parametry pojízdné LED reklamy

Technické parametry

AutoFord Transit
Kategorie autaosobní do 3,5 t
Rozměr obrazovek2x 3,62x1,92 m
Plocha obrazovek14m2
Rozteč pixelů10 mm
Horiz. pozorovací úhel130°
Vert. pozorovací úhel160°
Pozorovací vzdálenost5 - 300 m
Formát spotu.avi, .wmv, .xvid
Profesionální zvukANO
DoplňkyGPS locator
online kamera
bezdrátový mikrofon

 

Ceník

1 den samostatněod 11.000 Kč
1 den sdíleněod 2.500 Kč / spot
více dníindividuální kalkulace
výroba spotuod 2.000 Kč

Ceny jsou smluvní a lze poskytnout množstevní slevy, pro individuální kalkulaci nás kontaktujte.

Základní cena zahrnuje pronájem vozidla na 6h včetně řidiče a pohonných hmot. Ujeté kilometry se dále nijak neúčtují. Klient si sám určí, kde chce, aby se vozidlo pohybovalo. Možnost sledování trasy pomocí GPS a online kamery.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

Máte zájem o LED reklamu? Dejte nám vědět a něco vymyslíme