Profesionální copycentrum v centru Pardubic

Nabídneme Vám zde veškeré tiskové služby (černobílý i barevný tisk od vizitky až po velkoformátový tisk na profesionálních strojích značky Xerox a Ricoh s vysokou kvalitou tisku). Dále nabízíme kopírování, scanování, laminaci a vazbu dokumentů, vazbu bakalářských a diplomových prací i potisk předmětů.

Veškeré Vaše podklady rádi zpracujeme i graficky - stačí se zastavit u nás na naší provozovně na pardubické třídě Míru.

Pokud si s něčím nevíte rady, máte nějaké konkrétní přání, neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit v naší pobočce, kde Vám se vším poradí naše milá obsluha.

Akce pro stálé zákazníky

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili časově neomezenou akci. Přijďte k nám 10x tisknout, kopírovat nebo pro jinou službu a při 10. zakázce Vám sečteme všechny položky na slevové kartě a získáte 10% z celkové hodnoty ve formě slevy na další zakázku. 

Abychom šetřili Váš čas, můžete nám své tiskové podklady posílat e-mailem a pak si pouze pro své dokumenty přijít. Ušetříte tím spoustu času a jednu cestu.

Kontaktní údaje Flexikopírka

Flexikopírka Pardubice

Machoňova pasáž - třída Míru 60
530 02 Pardubice

E-mail: pardubice@flexikopirka.cz
Telefon: +420 773 102 090

Napište nám

Otevírací doba

Po8:00-17:00
Út8:00-17:00
St8:00-17:00
Čt8:00-17:00
8:00-17:00
SoZavřeno
NeZavřeno

Provozovatel

LIMIT group s.r.o.
třída Míru 60
530 02 Pardubice

: 02447398
DIČ: CZ02447398

Společnost je zapsaná v OR u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 33020.

Nabízené služby

Tisk, kopírování a skenování

Tisk, kopírování a skenování

Mezi naše služby patří maloformátový tisk ve velikosti A4 - A0 a také B0. Dále jsme také schopni tisknout na formát až 1,30m x ∞ m (délka role).

Profesionální vazba dokumentů

Profesionální vazba dokumentů

Nabízíme hned několik variant, jak vaše dokumenty svázat. Mezi ně patří kroužková vazba, nasouvací lišty, měkké desky (termovazba) a nebo také tvrdé desky.

Potisk předmětů

Potisk předmětů

Nabízíme potisk jednotlivých přemětů i velkosériovou výrobu potisklých propagačních předmětů. Např: sportovní lahve, šle, propisky, tužky a jiné.

Další služby

Další služby

Mezi našimi dalšími nabízenými službami naleznete laminaci, tisk vizitek (v klasickém rozměru 90 x 50 mm), tisk fotoobrazů a nástěnné kalendáře.

Tisk a vazba bakalářských a diplomových prací

Tisk a vazba bakalářských a diplomových prací

V naší kopírce tiskneme a vážeme bakalářky i diplomky. Zvládneme desky potisknout i logem školy či více řádky textu, takže není problém vyrobit desky i pro ČVUT, VUT atd.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám