Aktuality

Flexikopírka má otevřeno jako výdejna

Každý všední den máme otevřeno od 8 do 16 hodin v režimu výdejního místa. Vydáme vám internetové a emailové objednávky.

Vánoční otevírací doba ve Flexikopírce

Připravili jsme pro vás přehledný leták ve kterém naleznete otevírací dobu během Vánoc až do nového roku.

Flexikopírka má opět otevřeno dle standardní otevírací doby

Vážení zákazníci, situace nám to již dovoluje a proto vás chceme informovat, že Flexikopírka má opět otevřeno dle standardní otevírací doby.

Změna otevírací doby ve Flexikopírce

Vážení zákazníci, byť nemusíme mít zavřeno, tak vládní opatření dopadají i na nás. Upravujeme proto prozatím otevírací dobu a prosíme vás dodržujte při návštěvě naší provozovny odstupy a noste roušky.

Flexikopírka má znovu otevřeno

Vzhledem k opatření vlády jsme byli nuceni omezit nabízené služby. V tuto chvíli se avšak vracíme do plného provozu bez omezení.

Služby ve Flexikopírce vzhledem k opatření vlády proti koronaviru

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády jsou vnitřní prostory prodejny uzavřeny. Hotové zakázky, e-mailové a internetové objednávky vám rádi vydáme.

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci děkujeme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost. 

Vazba bakalářek a diplomek

Blíží se opět termín odevzdávání absolventských, bakalářských a diplomových prací a my jsme na tuto sezonu znovu 100 % připraveni.

Připravujeme pro vás e-shop

Připravujeme pro vás nový e-shop na kterém budete moci nakoupit originální dárky nejen z vlastních fotografií.