Aktuality

Flexikopírka má opět otevřeno dle standardní otevírací doby

Vážení zákazníci, situace nám to již dovoluje a proto vás chceme informovat, že Flexikopírka má opět otevřeno dle standardní otevírací doby.

Změna otevírací doby ve Flexikopírce

Vážení zákazníci, byť nemusíme mít zavřeno, tak vládní opatření dopadají i na nás. Upravujeme proto prozatím otevírací dobu a prosíme vás dodržujte při návštěvě naší provozovny odstupy a noste roušky.

Flexikopírka má znovu otevřeno

Vzhledem k opatření vlády jsme byli nuceni omezit nabízené služby. V tuto chvíli se avšak vracíme do plného provozu bez omezení.

Služby ve Flexikopírce vzhledem k opatření vlády proti koronaviru

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády jsou vnitřní prostory prodejny uzavřeny. Hotové zakázky, e-mailové a internetové objednávky vám rádi vydáme.

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci děkujeme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost. 

Vazba bakalářek a diplomek

Blíží se opět termín odevzdávání absolventských, bakalářských a diplomových prací a my jsme na tuto sezonu znovu 100 % připraveni.

Připravujeme pro vás e-shop

Připravujeme pro vás nový e-shop na kterém budete moci nakoupit originální dárky nejen z vlastních fotografií.